Kdyby Vám někdo vysvětlil, co je příčinou téměř všech onemocnění se kterými se nyní potýkáme a ještě přidal, jak z toho ven? Zaujalo by Vás to? Pokud ano, čtěte dále

Zdravotní obtíže má dnes 95 % žijících v civilizovaném světě - co se ve skutečenosti skrývá za civilizačními nemocemi? 

V průběhu posledních 10 let se velmi intenzivně věnuji výživě a zdraví a díky tomu vznikl program, který Vám dá nadhled, souvislosti, ale především nástroje jak se bránit a jak si vzít své zdraví zpět do vlastních rukou. 

Zdravotní obtíže mají dnes jak miminka téměř od narození, tak děti všech věkových skupin včetně dospělých i seniorů. Je to skutečně nutné zlo, musíme brát léky a čekat? Všimli jste si, že dnešní západní medicína nikdy daný problém nevyřeší, pouze tlumí důsledky, příčina se nehledá a navíc mají takové léky celou řadu dalších vedlejších účinků. Stanete se tak pacientem na celý život.  

Vydejme se na společnou Detektivní cestu a hledejme příčinu obtíží společně

Pokud řešíte problémy s imunitou, alergie, ekzémy, nechutenství, zažívací obtíže, autoimunitní nebo civilizační choroby, pak je tento program ideální příležitost vzít své zdraví do svých rukou. A navíc na to nebudete sami! Věděli jste, že zdravotní obtíže mají miminka často hned po narození, stejně tak děti ve všech věkových skupinách, dospělí a samozřejmě senioři. 

Pro koho je program vhodný, pokud řešíte: 

 • častou nemocnost
 • stále se vracející ekzémy
 • zažívací obtíže
 • respirační a potravinové alergie alergie
 • autoimunitní onemocnění
 • civilizační choroby
 • rakovina
 • ...

Pokud do toho půjdete čeká Vás 10 témat a řada bonusů a navíc Vám s tím pomůžeme v rámci telefonické 15 minutové konzultace a nastavíme Vaši cestu ke zdraví společně.

Půjdeme do detektivní akce a na co se můžete těšit?

 • 10 témat - každý druhý den se odemkne jedno téma, zpracované ve formě videa (bude jak v členské sekci s neomezeným přístupem) + audia + PDF ke stažení
 • 15 minutová telefonická konzultace na závěr programu pro správné nasměrování
 • Uzavřená FB skupina, kde budete mít možnost seznámit se s ostatními maminkami na stejné cestě, můžete se ptát na jakékoliv dotazy - Lída i Radka Vám budou k dispozici

Bonusy 

 • 1
  Pegan jídelníček - na 30 dnů s recepty - jde o kombinaci paleo (bez zrnin) a vegan jídelníčku s určitými pravidly, které si vysvětlíme
 • 2
  Akční plán - jak si nejlépe zorganizovat testování či plánování jídla
 • 3
  Nová a přehledná tabulka pro dávkování bylinek a vitamínů a minerálů pro děti i dospělé!
 • 4
  30 % sleva na Analýzu jídelníčku s doporučeními a konzultací
 • 5
  Obsáhlá skripta v PDF ke stažení, sepsaná přímo k tomuto programu, připravená k tisku.

Využijte tuto jedinečnou příležitost a pojďme do akce společně! 

Detektivní práce hledání příčiny zdravotních obtíží je často úmorná a možná už nevidíte souvislosti, na které my už máme po letech praxe vytrénované oko. Využijte 10 let praxe, studia a zkušeností nejen s vlastními 4 dětmi, ale také se stovkami maminek s jejich dětmi. 

Tento program je ideální úplně pro každého včetně dětí i seniorů. Investice, která se Vám vyplatí a můžete pomoci svým nejbližším konkrétními kroky, jak se uzdravit a žít znovu plnohodnotný život bez bolesti a omezování. 

Detaily jsou důležité a to i přes to, že často nejsou vidět, mohou působit v těle dlouhotrvající (chronický zánět), budeme hledat přičinu a dáme možnost tělu uzdravit se. 

Online program: Jak se zbavit zdravotních obtíží

Jdeme k prapříčinám a příčinám vzniku zdravotních obtíží, ukážeme si jak to v našich tělech funguje a proč je to velmi individuální i když máme stejné životní podmínky. Především si řekneme, co dělat a co nedělat, abychom mohli žít plnohodnotný život bez omezování. Bez léků, MLM přípravků, dalších skrytých plateb, předkládám na stůl všechny karty, tak aby i Vaše Detektivní cesta byla úspěšná.

Témata, která pro Vás rozeberu:

1) Imunita - chronický zánět

Mrkneme se na to, co způsobuje chronický zánět v těle a jaké jsou důsledky, ale také jak tomu předcházet. 

2) Hledání příčiny

Je třeba se ptát nejen, co je navíc či co škodí, ale také co chybí - podíváme se obě dvě stránky. Také se podíváme na rozvoj respiračních alergií a jak je zvrátit, pokud už se objeví. 

3) Propustné střevo

Propustné střevo je velký problém dnešní civilizace. Vysvětlíme si proč se to děje, co to způsobuje a jak si s tím můžeme poradit.

4) Stres a jeho vliv na metabolismus

O tom, že stres vypíná některé funkce metabolismu jste již možná slyšeli, ale podívejme se blíže, co se s tělem děje, jaké jsou reakce - z pohledu hormonů, ale také buněčné paměti. 

5) Hrozba - přídatné látky a jedy

Mrkneme se na složení potravin a na to, čemu je opravdu vhodné se ve stravě vyhnout. Navíc se také mrkneme jak ošetřit zrniny, ovoce a zeleninu abychom minimalizovali škodlivé látky, které mohou obsahovat. 

6) Mírné projevy - jak je rozklíčovat

Zaměříme se na jednotlivé projevy - od únavy, bolestí hlavy, přes poruchy chování až po klasiku ve formě ekzémů, vyrážek a problémů se stolicí. 

7) Léčivé potraviny

Zaměříme se na skupinu potravin, které by ve Vašem jídelníčku měly mít své stálé místo, protože mají léčivé účinky - jak na střevo, tak z pohledu fytochemikálií, které jsou nezbytné pro správné fungování našeho mikrobiomu a chemických reakcí v našem těle. 

8) Léčivé bylinky

Podíváme se na vybrané české bylinky, ale také na účinné byliny z čínské medicíny, ayurvédy či z Peru. Příroda je mocná a nabízí nám svou pomoc. 

9) Kdy je na zvážení suplementace

Existují některé vitamíny a minerály či stopové prvky, které jsou dnes velmi nedostatečné a jejich suplementace stojí za zvážení.

10) Bakterie, plísně, viry a paraziti

Na závěr si necháme shrnutí prapříčiny vzniku nejrůznějších obranných reakcí našeho organismu. 

Součástí online programu je...

 • Neomezený přístup do členské sekce, kde se k jednotlivým tématům můžete kdykoliv vrátit.
 • Získáte videa, kde témata vysvětluji jde o krátká videa okolo 30 minut, kde půjdeme rovnou k věci a do hloubky problému
 • Získáte také audio záznamy pro poslouchání např. při procházce či uspávání.
 • Na závěr si domluvíme 15 minutovou telefonickou konzultaci, kde probereme přímo Váš konkrétní postup Detektivní cesty k uzdravení
 • Přístup do uzavřené FB skupiny, kde budete mít možnost se na cokoliv doptat
 • Bonusy:
  Pegan jídelníček na 30 dnů
  Akční plán
  Tabulka dávkování pro bylinky, vitamíny a minerály pro všechny věkové kategorie
  30 % sleva na Analýzu jídelníčku s konzultací doporučení
  Skripta k programu v PDF

Ke kurzu si můžete přidat Analýzu jídelníčku s 15 minutovou konzultací výsledků se slevou

Cena online programu je 4 970 Kč.
v předprodeji je se slevou za 4 270 Kč

Máte možnost zakoupit online program: Jak se zbavit zdravotních obtíží rozložený na dvě splátky: 2x 2150 Kč. 

Předprodejní cena je platná do 7.11.2023 do 23:59.

Reference

Kéž jsou všechny bytosti bez alergií a diet navždy! 

Veškeré informace poskytované v tomto programu mají pouze informativní charakter a nenahrazují lékařskou péči, naopak vycházejí ze selského rozumu a vlastních (funkčních) zkušeností a mnoholeté praxe.