Lesní království hledá sponzory

Bohužel cesta crowdfundingu se ukázala jako slepá a proto zkoušíme nyní cestu sponzoringu. 

Umíte si představit pobyt na chatě v lese, kde voní jehličí, rostou maliny a lesní jahody a srnky dávají dobrou noc?

Když k tomu dodám, že se toto úžasné místo nachází ve středočeském kraji - dá se říci, že leží v srdci naší nádherné České republiky a jako bonus - doveze Vám sem jídlo Rohlík.cz. 

Znáte pojem Blue zone? Jde o místa na planetě, kde se lidé dožívají vysokého věku. A přesně takové místo je toto. Všichni lidé, kteří zde bydleli větší část roku se dožili přes 90 let a byli ve výborné kondici jak mentálně tak fyzicky. 

Příležitost, která se naskytla se nejspíš již nikdy nebude opakovat. Toto místo je kouzelné a zatím jej chci držet v utajení. Ihned mě napadl plán, vybudovat na tomto místě Lesní království pro alergické děti. Plně vybavená kuchyňka, nákupy ze Scuku i z Rohlíku, uprostřed krásné přírody, a to vše s mou osobní podporou alergií, které aktuálně řešíte nebo jen společné příjemné posezení u griloviště s hřištěm.  

Věděli jste, že změna místa pobytu je pro alergické děti často k nezaplacení a stav se závratně lepší?

Tento pozemek však z vlastních prostředků koupit nedokážu, stejně tak z prostředků s.r.o. Detektiva potravinových alergií. Dcera viděla, že jsem smutná a ptala se mě proč? Povídala jsem jí s nadšením o svém nápadu a záměru a ona mi poradila, ať tedy začnu prodávat. Jenže mám čtyři děti, povinnosti vůči klientům, kteří prochází kurzem Jak na potravinové alergie, a tak jsme společně vymýšlely plán. Možností jak získat částku na nákup nemovitosti a její rekonstrukci mnoho nebylo. 

Varianta 1 

Vytvořit půlroční nebo roční program a snažit se jej prodat asi 1000 lidem. Znamenalo by to pro mě totální vyčerpání, stres, děti by neměly mámu na více než 6 měsíců, a to jsem nemohla dovolit. Nehledě na to, že doručovaná hodnota by také nebyla tak kvalitní na čemž si zakládám.

Varianta 2

Nabídnout to, co mám a to co umím a nabídnout to formou odměn - snažit se tedy vybrat na nemovitost díky nákupům od Vás. Věřte, že každá 50 Kč nás může nejen posunout, ale i podpořit o krůček k velkému snu, a to formou tzv. odměnového crowdfundingu. Moc ráda Vám nabídnu protihodnotu, za Vaše svěřené finanční prostředky, rozhodně je toho hodně co mohu nabídnout. 

Ověřené crowdfundingové společnosti mě poslaly do háje - částka je příliš vysoká a mám si najít investora - mým cílem, ale není rýžovat na ubytování závratné sumy, tak abych mohla investorovi něco s úroky splácet. Chci aby pobyty byly, stejně jako mé kurzy, dostupné všem!  

Jak to všechno začalo?

Vykřikla jsem: "Je na prodej!"
"Kdo, co?", ptala se dcera.
"No přece les, ten náš les vedle chaty, je na prodej!"
"A co to znamená, mami?" 

A tak jsem začala vyprávět, že by bylo krásné vytvořit tam místo, kam by mohly přijet rodiny s dětmi, s alergickými dětmi, které mají alergií více. Já bych jim pomohla a poradila, co se stravy týká a oni by si užili pobyt v lese, v čisté přírodě na krásném místě. Dcera pozorně poslouchala a když jsem vyprávění zakončila, že na to ale nemám, kde vzít peníze řekla:
"Tak dáme dohromady všechny peníze které máme, já mám 300 Kč a koukneme se kolik nám ještě chybí..." řekla nadšeně. 
"Tak pak nám chybí ještě pořád ta stejná částka." byla moje odpověď. 
"To nevadí, tak začni prodávat tvé kurzy a penízky vyděláš." Toto byla rada mé osmileté dcery. 
Začala jsem tedy přemýšlet, jak a co prodávat, ale musela bych prodávat opravdu hodně a vzhledem k tomu, že máme ročního syna, nebylo možné "víc" prodávat. Zklamaně jsem řekla, že to nezvládnu, ale ona mě podpořila, řekla mi: "Mami, tak to alespoň zkus!"

Bohužel tato cesta byla slepá ze srdce děkuji všem 17 úžasným lidem, kteří projekt podpořili jakoukoliv částkou. 

Bohužel se nepodařilo vybrat finance ani na rezervační smlouvu. 

Proto je zde plán C, všem který projekt podpořili zůstávám nesmírně vděčná a platí doživotní sleva 20 %. Odeslala jsem Vám e-mail s možností vrácení peněz do projektu vložených. Pokud se rozhodnete projekt podporovat i nadále zbylá finanční částka bude převedena na samostatný účet Lesního království, které má nyní vlastní webovou stránku a jinou strukturu se zaměřením na sponzoring s možností odpočtu z daní. 

Pokud se projekt podaří, všem kdo přispěli touto cestou v první vlně nabídnu možnost zvěčnění jejich jména na dřevěné tabulce na pobytové chatě. 

Projekt je nyní samostatný a naleznete ho na webu www.lesni-kralovstvi.cz 

Aktuálně hledáme sponzory z řad podnikatelů a firem, které by na realizaci přispěli v rámci sponzoringu, samozřejmostí je smlouva a možnost odečíst si takovou podporu plně z daní. 

Ještě jednou všem děkuji! Pokud máte tip na sponzora prosím dejte vědět. 

Krásný den!