Zvu Vás na podzimní vysílání - Lída Jiříčková
Workshop Podzim a zhoršení ekzému či projevů potravinových alergií
Podzim je tu...
Dejte ekzémům jednou pro vždy sbohem..
Co Vám toto podzimní vysílání?
- První půl hodina je věnovaná souvislostem proč dochází na podzim tak často ke zhoršení ekzémů a jiných projevů alergií
- Dále Vám řeknu 3 praktické tipy Jak tomuto zhoršení předcházet
- Získáte také pracovní list v pdf na jednu A4
- V další části Vám představím dlouhodobé řešení, díky kterému se podzimu již nebudete muset obávat, tak jako naše čtyři děti a spousta dalších
- Po registraci e-mailu získáte přístup k vysílání a také možnost stáhnout si v pdf pracovní list.
- Společně se podíváme na to, proč dochází na podzim ke zhoršení ekzémů a dalších projevů.
Workshopem Vás provedu:

Lída Jiříčková
Detektiv potravinových alergií
- Máma 4 dětí se kterými jsme boj s potravinovými alergiemi vyhráli - děti jsou bez zdravotních obtíží i bez dietních omezení!
- Nejsem prodejce žádných MLM produktů
- Mám praxi denodenního soužití s alergiemi již téměř 8 let
- Má poradenská praxe čítá více než 500 maminek s jejich dětmi, kterým jsem pomáhala dát se na Detektivní cestu a zbavit se obtíží s úžasnými výsledky
- Vytvořila jsem jedinečný a první online kurz v ČR (i ve světě) zaměřený na odchytání všech potravinových alergenů, kde díky svému vlastnímu postupu (nejde jen o úplnou eliminační dietu - naopak) učím, jak se zbavit projevů a předejít alergiím i do budoucna.
- Neustle se věnuji rozovji a vzdělávám se v dalších souvisejících oblastech - výživové poradenství, laktační poradenství, Metabolic Balance atd.
- Vedu výzkum v oblasti potravinových alergií, který bude publikován v mé disertační práci.