Odborníků na potravinové alergie se vyrojilo jako hub po dešti, ušetřete čas a peníze a ptejte se na jejich výsledky třeba u jejich vlastních dětí!
Mají děti bez potravinových omezení, bez zdravotních obtíží a především dlouhodobě bez respiračních alergií? My ANO!
Toto vše Vám v tomto kurzu mohu zaručit, a na to Vám dám ruku!

Jak mít zdravé a spoKOJENÉ děťátko
bez ekzémů, kolik, večerního pláče a problémů se stolicí

Vyzkoušela jste už úplně všechno a Vaše děťátko má stále obtíže a Vy už nevíte kudy kam?
Nebo jste se právě dozvěděla, že Vaše děťátko má ABKM a nevíte, co si počít, co jíst a vůbec... 

Mám pro Váš řešení... Ať už je Vaše miminko plně kojené, je na UM nebo má příkrmy, chodí do školky nebo právě vstupuje do puberty... Za Vaše trápení může potravinová alergie, o které panuje řada mýtů a nepravdivých informací... 

Určitou formou potravinové alergie trpí v České republice okolo 80-90 % dětí!*

A jak na to? Jak pomoci Vašemu děťátku a možná i sobě od zdravotních obtíží? 

Jde o čistě detektivní práci, pokud budete chtít, vysvětlím Vám, jak se stát Detektivem potravinových alergií a zjistit jaké potraviny dělají potíže právě Vám či Vašim dětem...

* jde o předběžné výsledky mého několikaletého výzkumu v oblasti dětí do 3 let. V současné chvíli jde o vzorek cca 1000 dětí.  

POTRAVINOVÉ ALERGIE JSOU ZCELA INDIVIDUÁLNÍ, STEJNĚ TAK JEJICH PROJEVY.
TENTO TYP POTRAVINOVÉ ALERGIE JE V DRTIVÉ VĚTŠINĚ PŘÍPADŮ NEODHALITELNÝ KREVNÍMI ČI JINÝMI TESTY NA ALERGOLOGII.
O TO JEDNODUŠŠÍ JE ALE SE TAKOVÉ ALERGIE ZBAVIT JEDNOU PRO VŽDY. 

Co je to potravinová alergie?

 • Mám běžet na alergologii? Určitě ne… Alergických pochodů existuje celá dlouhá řada, některé jsou popsané a lze je dokonce diagnostikovat laboratorně, ale pokud narazíte na vzdělaného odborníka přizná Vám, že mechanismů jak alergie probíhá je více.
 • Jak jinak mohu zjistit potravinové alergie? Jediná opravdu funkční metoda je eliminačně expoziční test jde o lékařskou metodu, která Vám umožní určit jaké potraviny konkrétně Vám (či Vašemu dítěti) způsobují obtíže.
 • Otestuji si, co vadí a mám vyhráno? Ano, ale denně přijímáme desítky až stovky nejrůznějších potravin, ingrediencí, Éček, léků atd. a v běžné stravě je velmi těžké vysledovat, co konkrétně Vám nebo Vašemu dítěti dělá problémy.
 • Co když to nebudu vůbec řešit? Právě proto se věnuji zkoumání těch potravin, které způsobují problémy u malých dětí nejčastěji. Kromě celého spektra různě nepříjemných a intenzivní zdravotních projevů, se často rodiče potýkají se sníženou imunitou, rozvojem autoimunitních onemocnění, ale nejčastěji se později potravinové alergie překlápí do respirační formy alergie. Dětem pak často vadí pyly, trávy, zvířecí srst, ale i samotné potraviny (ořechy, mléko, vejce, atd.).

Jaké problémy potravinové alergeny způsobují?

U dětí jsou to nejčastěji:

 • Kolikovité bolesti bříška (koliky u miminek, bolesti bříška u starších dětí)
 • Problémy se stolicí (hlen, krev, průjem, zácpa)
 • Ekzém (od novorozeneckého akné až po atopický ekzém)
 • Neutišitelný a nevysvětlitelný pláč
 • Ublinkávání (často špatně diagnostikováno jako reflux)
 • Poruchy spánku (časté buzení, neschopnost spát déle než pár minut)
 • Odmítání potravy (odtrhávání od kojení, v pozdějším věku nechutenství a odmítání stravy)
 • Opožděný psychomotorický vývoj (zpoždění řeči, nesoustředěnost, zaostávání ve vývoji)
 • Snížená imunita (neustálá rýma, častá nemocnost, dlouhé nachlazení, atd.)
 • Psychické problémy (stavy úzkosti, panické strachy, hysterie, ADHD, …)

Veškeré tyto projevy potravinových alergií nejsou zaznamenávány a hlášeny jako potravinová alergie. Bývají bagatelizovány a ignorovány. Velmi často dostanete informaci, že z toho dítě vyroste a nemáte to řešit.
Opak je však pravdou a často se pak potýkáte se zdravotními problémy, u kterých musí být denně podávány léky, aby dítě mohlo normálně fungovat. Nikdo už si původní projevy nespojí s přímými důsledky

Úskalí hledání potravinových alergenů na vlastní pěst

 • V mém seznamu potravin je přes 600 položek, kdy KAŽDÁ jedna z nich může být alergenem a často se zde nachází také zkřížené alergeny.
 • Alergenem může být i přídatná látka typu Éčka, barviva, konzervanty, atd.
 • Než vyzkoušíte všechny kombinace, bez určitých znalostí a zkušeností, uteče hodně času a zvlášť u malých dětí je to škoda, čím dříve alergeny odchytáte, tím dříve se dítěti uleví od obtíží a má možnost regenerace střev a „vyhasnutí“ dané potravinové alergie.
 • U dětí do tří let je % vymizení alergie při vhodné dietě a odchytání VŠECH alergenů téměř 90 %, znamená to, že takové dítě pak do budoucna nemá respirační alergie ani žádná potravinová omezení.
 • Má smysl to řešit i u starších dětí a dokonce mám výborné výsledky i u dospělých, jen to déle trvá a často už řešíme daleko více problémů než u dětí.
 • U tohoto typu alergií je typické jejich vyhasnutí po určité době, kdy se tělo nesetkává s alergenem, nejčastěji a nejrychleji mizí právě ty alergie, které nejsou prokázány v testech IgE ani IgG, ale i pokud již alergie pokročí do dalšího stádia – tedy je možné ji laboratorně zjistit testy, stále je vysoká šance na vyhasnutí při vhodně zvolené dietě a odchycení VŠECH potravinových alergenů.

NAŠE TĚLO JE NATOLIK ÚŽASNÉ A DOKONALÉ, ŽE JE SCHOPNÉ TÉMĚŘ V JAKÉMKOLIV STAVU SE POKUSIT O OBNOVU ROVNOVÁŽNÉHO STAVU A UZDRAVENÍ.

A proto jsem tu pro Vás já se svými znalostmi a zkušenostmi

Mohu i Vám pomoci a ušetřit Vám mnoho trápení, tápání a hledání.

Možná se ptáte a kdo teda jsi?

 • Jsem Jiříčková, Lída Jiříčková a jsem Detektiv potravinových alergií.
 • Detektiv, který může změnit život Vám a především Vašemu dítěti. Práci však budete muset udělat především Vy. Já mám návod a postup, jak přistupovat ke každému dítěti individuálně a jak se potravinových alergií i dietních omezení jednou pro vždy zbavit.
 • Sama jsem si svůj postup ověřila zatím třikrát na svých vlastních dětech, kdy každé z nich mělo jiné projevy, vadily mu jiné potraviny a začínali i končili jsme v jinou dobu.
 • První dcera měla 12 potravinových alergií a bylo to pro mě velmi psychicky náročné, netušila jsem jaký bude výsledek mého omezení. Dnes je zdravá a bez alergií!
 • Druhý syn měl v 8 měsících místo kůže na obličeji pouze mokvavé boláky a stejně tak několik dalších ložisek po těle. Díky mému postupu měl po 3 týdnech na obličeji zase znovu kůži a v 1 roce jsme začínali zařazovat potraviny zpět. Celkem mu vadilo více než 50 potravin. I přes prognózy lékařů, je dnes zcela bez ekzémů a téměř bez potravinových omezení.
 • Poslední syn už v 8 měsících jedl mléko, lepek i vejce – která předtím nemohl. I přes mé bohaté zkušenosti i on měl 30 potravinových alergenů. Jediný jeho projev byl hlen ve stolici. Dnes je zdravý a bez alergií!
 • To ale není vše. Mé výsledky se týkají také stovek maminek, se kterými jsem za ta dlouhá léta komunikovala a pomáhala – telefonicky i po mailu a za poslední rok i v rámci online kurzu.
 • Mimo jiné jsem i akreditovaným výživovým poradcem a potravinovým alergiím se věnuji i ve své disertační práci a v projektu STOP potravinovým alergiím v ČR.

Jak se dají řešit potravinové alergie online?

Za léta denodenního trápení s potravinovými alergiemi svých i cizích dětí jsem nasbírala obrovské množství zkušeností a také byla svědkem mnoha dramat, kdy se maminky nechaly přemluvit názory a radami z diskuzí na FB, od známých či lékařů a řeší obtíže dodnes.

Na druhé straně mám úžasné výsledky maminek, které se postupu držely a mají dnes děti zcela bez potravinových omezení a bez zdravotních obtíží a především bez léků!

Obracely se na mě denně desítky maminek a já nezvládala odpovídat stále na podobné dotazy, proto jsem přistoupila k vytvoření online kurzu, který pomáhá stovkám lidí najednou. Díky uceleným informacím a téměř sedmi letům praxe. I Vám může dnes pomoci. 

To byly důvody k vytvoření komplexního kurzu, který má za cíl:

 • Dát jednoznačný návod a postup, jak potravinové alergeny najít, ale také jak se jich zbavit.
 • Vyhnout se nesmyslným a drastickým dietám, vyřazují se pouze potraviny, které prokazatelně vadí.
 • Dát maminkám oporu a podporu, že to dokáží, stejně jako stovky dalších maminek a mohou mít zdravé děti, ať je výchozí situace jakákoliv.
 • Pomoci v jakékoliv fázi, ať již máte některé alergeny vyřazené a nebo zatím vůbec nevíte co Vás čeká.
 • Dát Vám k dispozici kurz, který budu stále doplňovat o nové informace, zakoupením získáte doživotní přístup.
 • Postup je obecně platný a funguje pro všechny věkové kategorie včetně dospělých! Je pro děti kojené i nekojené, chodící do školky i školy... Velmi pravděpodobně se zlepší zdravotní obtíže také Vám...

Online kurz: Jak na potravinové alergie

JDE O NEJUCELENĚJŠÍ A NEJKOMPLEXNĚJŠÍ POHLED
NA POTRAVINOVÉ ALERGIE NEJEN V ČR, ALE I VE SVĚTĚ!

Kurz obsahuje sedm propojených částí:

 • 1
  To nejdůležitější, co byste měli vědět o potravinové alergii
  Předám Vám své letité zkušenosti a znalosti ohledně potravinových alergií. Podíváme se do historie, proč vůbec alergie vznikla, co to vůbec znamená, že díte reaguje na určité potraviny a jak z toho ven a hlavně proč je tak nesmírně důležité řešit problémy včas a neignorovat projevy. Jediný problém je, že tato část má 3 hodiny! Kratší video být nemohlo, delší zcela jistě!
 • 2
  1. fáze eliminace potravin - kravské mléko a sója
  Proč tak často vadí a jsou to dá se říci největší alergeny, proč je dobré je vynechávat společně? Řeknu Vám, co vše si musíte hlídat a čím nahradit mléko při vaření, a to tak abyste se při vaření nemusela vůbec omezovat a mohla vařit a jíst jako dřív. 

ALERGIE NA KRAVSKÉ MLÉKO JE NEJTYPIČTĚJŠÍ A NEJČASTĚJŠÍ ALERGIÍ, KTERÁ SE PROJEVUJE OD NOVOROZENECŮ PO DOSPĚLÉ.

 • 3
  2. fáze eliminace potravin - velké alergeny
  Z vlastních zkušeností jsem vytvořila seznam tzv. velkých alergenů, kterým je dobré se vyhnout v případě, že nepomohlo vysazení mléka a sóji. Podíváme se, jak tyto alergeny vynechat a následně otestovat, co vadilo. Do této fáze si můžete přidat libovolné další alergeny. Tato fáze je nejdůležitější, abyste se naučila zjišťovat reakce, ověřila interval kojení, atd.
 • 4
  3. fáze eliminace potravin - FELD 2.0 - úplná eliminace potravin
  Do této fáze byste se ideálně neměla dostat, pokud však stále vůbec netušíte, co ještě může vadit, je tady má vlastní metoda FELD 2.0, kterou již možná znáte, ale je upravená o sledování časných a pozdních reakcí na potraviny. Ukážu Vám, jak tím peklem projít co nejsnáze. Poradím Vám, jak pracovat se svou psychikou a jak to všechno přežít.

  Upozornění! Tato fáze by měla trvat krátkodobě a nikdy nepřeskakujte fázi 1 a 2, toto je až poslední možnost, pokud začnete včas sem vůbec nedojdete!
 • 5
  4. fáze eliminace potravin - zařazování a testování potravin
  Po úspěšném zbavení se všech projevů potravinových alergií Vám ukážu, jakým způsobem zařazovat potraviny zpět a také které jsou vhodné, tak abyste obohatila svůj jidelníček a byl plnohodnotný.
 • 6
  Důsledky neřešených potravinových alergií a časté chyby
  Podrobně si projdeme projevy potravinových alergií včetně fotodokumentace (ezkémy, stolice, atd.), abyste se lépe orientovala i u svého miminka při hledání. Také Vám představím nejčastější chyby, které maminky při hledání (včetně mě) dělají a právě Vy se jim můžete vyhnout.
 • 7
  Psychická stránka diety
  Pomohu Vám vydržet a podpořit svou vůli v, pravděpodobně, nejtěžším období Vašeho života. Které je ale pro Vaše dítě nesmírně důležité a může být zcela zásadní pro jeho budoucí zdraví. Přidám i pár praktických cvičení, jak si pomoci v této nelehké situaci.

JÁ JSEM BYLA NĚKOLIKRÁT TAM, KDE JSTE TEĎ VY A DÍKY TOMU STÁLE VELMI DOBŘE VÍM, JAK ZOUFALÁ SITUACE ČASTO VYPADÁ, ALE TAKÉ UŽ DNES VÍM, ŽE OPRAVDU EXISTUJE SVĚTLO NA KONCI TUNELU A ŽE TO ROZHODNĚ STOJÍ ZA TO!

 • 8
  Co dělat když se zdá, že nic neprochází
  8. část - bude zveřejněna v březnu 2022
  V této části na Vás čekají informace o prapříčinách vzniku alergií, o léčivých potravinách, souhrnné informace o suplementaci vitamínů, minerálů a stopových prvků, užívání bylinek, speciální nástroj nazvaný "sytící dieta" a jako bonus jídelníček - vegan a bez zrnin.

Součástí kurzu je...

 • Neomezený přístup do členské sekce, kde se k jednotlivým částem můžete kdykoliv vrátit.
 • Získáte videa, kde celou problematiku vysvětluji – více než 13 hodin videa.
 • Získáte také podklady v pdf – jde o podrobně popsané prezentace, kam si můžete dělat poznámky – více než 350 stránek textu.
 • Získáte také audio záznamy pro poslouchání např. při procházce či uspávání.
 • Získáte přístup do uzavřené FB skupiny pro absolventy kurzu, kde máte možnost ptát se na vše, co potřebujete, můžete také sdílet Váš příběh a požádat o nasměrování v začátcích hledání a nebo vyhledávat v jednotlivých tématech ve skupině.
 • Slevy u partnerů - Wild&Coco, Lumi dobroty a řada dalších. Včetně možnosti stát se partnerem Detektiva potravinových alergií.

Cena kurzu je nevyčíslitelná

Zkusím shrnout, kolik jsme zaplatili za léčbu a pomoc našemu prostředímu synovi v následující tabulce: 

V rámci kurzu Jak na potravinové alergie získáte veškeré informace, které potřebujete k vyhledání a odstranění příčin zdravotních obtíží spojených s potravinovými alergiemi.

 • Kurz je jiný než ty ostatní, nebudu Vám nabízet další a další kurzy k vyřešení Vašeho problému.
  Řešení je přímo před Vámi.
 • Všechny informace, které potřebujete, aby se Vaše děťátko zbavilo obtíží, získáte právě a jedině v tomto kurzu se zcela individuálním přístupem. Další informace neustále tvořím včetně plánovaných webinářů a i ty budou k dispozici v rámci Klubu.
 • Nejde o žádné teorie, domněnky ani protokoly a komerční diety. Naopak získáte ryze praktické rady a zkušenosti několika stovek dětí a jejich maminek, kterým jsem za dlouhé roky pomohla.
 • Nejsem distributorkou žádných dalších produktů. Nemusíte si kupovat MLM produkty, ani další kurzy, aby tento můj postup fungoval. Také nemusíte na nic čekat dlouhé měsíce, změny uvidíte v řádech dnů!
 • Veškeré prostředky získané prodejem kurzu Jak na potravinové alergie jdou na osvětu o potravinových alergiích, aby o těchto problémech věděl v ČR každý a děti už se nemusely trápit a jejich maminky šedivět strachem a zbytečným čekáním u lékařů. Sledujte projekt STOP potravinovým alergiím v ČR!
 • Věnuji se také výzkumu potravinových alergií a připravuji odborné publikace. Po vstupu do kurzu máte možnost zapojit se do výzkumu a pomoci změnit povědomí o potravinových alergiích i mezi odbornou veřejností - včetně lékařů. Je jen na Vás zda se zapojíte do vyplnění dotazníků, které Vám přijdou e-mailem.
 • V rámci kurzu také získáte osobní dopis včetně detektivního balíčku, pro Vaši podporu při hledání, a dárečků věřím, že Vám udělají radost v těžkých chvílích.

Můžete si vybrat ze tří cenových variant:

Máte možnost koupit kurz také na splátky bez navýšení. 

Varianta Borůvka

Online kurz - Jak na potravinové alergie:
1) Vše co byste měli vědět o potravinové alergii
2) 1. fáze - vyřazení mléka a sóji
3) 2. fáze - vyřazení velkých alergenů
4) 3. fáze - FELD 2.0 - úplná eliminační dieta
5) 4. fáze - zařazování potravin zpět
6) Časté chyby a projevy potravinových alergií
7) Psychická stránka diety
8) Když vadí všechno (od března 2022)

Bonusy:
1) Uzavřená FB skupinaOdznak detektiva potravinových alergií
Varianta Meloun

Online kurz - Jak na potravinové alergie:
1) Vše co byste měli vědět o potravinové alergii
2) 1. fáze - vyřazení mléka a sóji
3) 2. fáze - vyřazení velkých alergenů
4) 3. fáze - FELD 2.0 - úplná eliminační dieta
5) 4. fáze - zařazování potravin zpět
6) Časté chyby a projevy potravinových alergií
7) Psychická stránka diety
8) Když vadí všechno (od března 2022)

Bonusy:
1) Uzavřená FB skupina
2) Deník Jídelník
3) LSP - Lídin seznam potravin
4) Týdenní vzorový jídelníček pro fázi 2
5) Video pro Vaše okolí
6) Přehledné shrnutí každé části na A4
7) Vegan jídelníček bez zrnin (bude v březnu 2022)

3 měsíce členství v Klubu detektiva potravinových alergií s pravidelnými živými konzultacemi

Odznak detektiva potravinových alergií
Detektivní balíček Extra s překvapením
Osobní půl hodinová konzultace se záznamem

Pokud jste maminka ve finanční tísni, neváhejte se na mě obrátit a domluvíme se, jak můžete kurz využít. 
Zdraví je důležitější než peníze!

Pro variantu JABLKO a MELOUN získáte také řadu cenných bonusů.

Deník Jídelník


Jde o speciální vypilovaný Excelový soubor, kam si vhodným způsobem můžete zapisovat, jaké potraviny jíte a jaké jsou následně projevy (ve formátu Excel elektronicky i k tisku).
350 Kč

LSP - Lídin Seznam Potravin

Velmi komplexně zpracovaný seznam potravin, které jsou rozděleny do jednotlivých čeledí, kde máte možnost zjistit další souvislosti při zkřízených alergiích, navíc zde najdete dle mé zkušenosti označení, jak moc je daná potravina riziková.
Obsahuje více než 600 potravin.
500 Kč

Vzorový týdenní jídelníček

Na Vaše četné žádosti jsem zpracovala vzorový týdenní jídelníček, který je vyvážený při kojení - neobsahuje žádné velké alergeny a je tedy vhodný i pro 2. fázi eliminaci potravin!
800 Kč

Video pro okolí


Tou největší obtíží při hledání potravinových alergenů je nepochopení Vašeho okolí. Pochybnosti a odmítání Vašeho postupu, právě proto vzniklo toto video, které i zarytým odpůrcům otevře oči, tak aby Vás podpořili.
neprodejné

Podpora ve FB skupině

Máte možnost vstoupit do uzavřené FB skupiny určené pouze pro absolventy kurzu. Nabízím Vám zde podporu na Vaší cestě, včetně komunity podobně naladěných maminek.
Neprodejné

Přehledné shrnutí na A4 pro každou část

Kurz je zpracován velmi podrobně, proto aby Vám neuniklo nic důležitého, případně abyste věděla ve které části hledat, budete mít k dispozici shrnutí pro každou část na jednu A4 stránku.
Neprodejné

Vydejme se společně na detektivní cestu hledání potravinových alergenů

 • Pokud se rozhodnete a do kurzu půjdete, čeká Vás tvrdá detektivní práce, kterou za Vás neudělá nikdo jiný než Vy.
 • Dám Vám jasný návod a postup, i veškeré nástroje (varianta Jablko a Meloun), ale jednotlivé potraviny u svého dítěte musíte otestovat právě Vy sama.
 • Věřte není to práce lehká, zvlášť po psychické stránce to bude velmi náročné.
 • Ale zdraví dítěte bez obtíží a léků a bez potravinových omezení za těch pár měsíců trápení a omezení potravin rozhodně stojí!
 • Je to dlouhá a náročná cesta, ale přidáte-li se, tak věřte, že nebudete nikdy litovat!

VŽDYŤ I CESTA JE CÍL A KAŽDÝ JEDEN ALERGEN, KTERÝ DNES ODHALÍTE MŮŽE DO BUDOUCNA ZNAMENAT MNOHO!

Kurzem prošlo již 0 maminek
Skvělý kurz, který je za mne svého druhu jediný, proto jsme se do něj při našem hledání pomoci zapojili i my. Není to vždy jednoduchá cesta, ale výsledek rozhodně stojí za to. Obdivuji autorku kurzu za všechno, co dělá pro ostatní maminky a jejich děti i mimo kurz, navíc při tak početné rodině a tímto jí i moc děkuji.
Marie K.
Mám 2 děti, dcerka 1 rok a 10 měsíců a syn 5 měsíců... Oba jsou alergici, dcerka měla přes 30 potravinových alergii a syn má naštěstí zatím jen 4 alergie.. Bez paní Lídy a jejího detektivního kurzu bychom dopadli hrozně... Jen a pouze díky kurzu už může dcerka jist vše, alergie už vymizely a syn věřím, že bude moci jist též úplně vše bez omezení... Opravdu moc a moc děkujeme za možnost zvítězit nad alergiemi, děkujeme za obrovské množství rad a informací ohledně alergii, paní Lída nám vždy pomohla a když už jsme byli v koncích, vždy nám znovu a znovu radila, podporovala nás a pomahala... Děkujeme.
Radka Š.
Kurz je velmi dobře zpracovaný. Poskytne Vám informace ohledně potravinových alergií, systému vyřazování a následném zařazování potravin. Paní Jiřičková má znalosti, přehled a bohaté zkušenosti v dané problematice, na skupinových konzultacích v Klubu potravinových alergií vždy ochotně poradila s konkrétním problémem.
Nikola S.
Kurz Jak na potravinové alergie od Lídy Jiříčkové jsem s nadšením procházela. Je velmi obsáhlý a je smysluplné odkrývání jednotlivých částí po dvou dnech. Je čas si vše postupně vyslechnout, popřemýšlet a nepřeskakovat od jednoho tématu k druhému, což by člověk asi ze zvědavost udělal 😉. Ačkoli jsem už měla lecos o potravinových alergiích načteno zjistila jsem další souvislosti a cenné rady. Cca rok se plácám s odchytáváním alergenů, celou dobu vím o těchto stránkách, ale říkala jsem si, že si sama poradím, jsem přece máma. Ale na konci roku mě Lída konkrétně poradila, což pro mne bylo neuvěřitelné a moc mi to pomohlo. A to mě nakoplo si kurz zakoupit, a posunout tak naše pátrání po alergenech ke konci. Vidím jaké chyby se jsem udělala a také kde jsem už teď mohla se synkem být. Ale nevzdávám to, naopak jdu bojovat 👍. Vřele kurz doporučuji. Čím dříve začnete alergeny odchytávat tím lépe a pokud si kurz koupíte budete vědět jak na to, na co si dát pozor a určitě dříve budete bez problémů a budete moct jíst vše 🙂. Nebudete litovat a pomůžete sobě v náročné dietě pokud kojíte a hlavně svému dítěti, ať už se trápí s ekzémem, průjmy, zácpou, častou nemocností a dalšími problémy. A já věřím, že nám získané informace a postupy pomůžou, synkovi, kvůli kterému jsem vše začala, dceři, u které jsem zjistila, že ji k celiakii ještě vadí mléko i zajímavou souvislost k její nemoci, a nejstaršímu synovi, kterého se pokusím přesvědčit, že za jeho astmatem je ABKM, a že se to může řešit. 🙂
Jana Š.
Kurz nám pomohl,abychom dceru (tehdy 15 měsíců starou) zbavili nepřetržitých průjmů, večerních bolestí břicha a občasného zvracení. Ocenili jsme s manželem (povoláním lékař), mimo jiné, odbornost paní Jiříčkové - informace v kurzu vycházejí z exaktních věd, ale i z praktických zkušeností. Dalším pozitivem je, že je kurz interaktivní (možnost konzultací, dotazů v rámci komunity) a neustále "živý" - paní Jiříčková kurz stále doplňuje o nové informace, rozhovory s kapacitami z oboru, a vylepšuje, aby byl zároveň pro rodiče co nejefektivnějším pomocníkem na cestě ke zdraví dětí.
Kristýna V.
Děkuji za spoustu cenných informací a praktické rady 🙂 Přehledně uspořádané informace. Odborné informace jsou podávány srozumitelně. Návod je přehledný. Několikastupňová struktura umožňuje postupně odhalovat další alergeny.
Jana M.
Velmi hodnotný kurz, vše je krásně vysvětlené, skutečně důkladně propracované. Jsem vděčná, že tomu Lída věnovala tolik času a energie. Vytvořila ostrov naděje a cestu k němu vyznačila světlem. Projít musí ale opravdu každý sám.
Adéla S.
Paní Jirickova je můj guru. 🙂 Jediné, čeho lituju, že jsem se o ní dozvěděla tak pozdě. Syn je tezky potravinovy alergik se sklonem k anafylaxi. Navíc se mu rozjíždí astma. Paní Jirickova se mnou probrala velmi podrobne jeho výsledky a poradila, jak na dietu. Zatím na všechna její slova došlo, tak doufám, že teď už snad pomalu bude lépe. Měli by o ní vědět praktičtí lékaři pro děti a dělat větší osvětu. Je to velice důležité tema a paní Jirickova je borec na jaké úrovni se věnuje potravinovy alergiím.
Jiřina H.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas urna et ex molestie viverra. Etiam sollicitudin massa nulla, a malesuada nulla vulputate id.Zakoupený kurz je sice dlouhý, ale srozumitelný a obsahuje cenné informace. Nejvíce mi pomáhají skupinové konzultace, ze kterých čerpám zejména podporu od ostatních ve stejné situaci. S dcerou sice jeste s alergiemi bojujeme, ale kurz nám ukázal cestu, která doufám, že funguje. Sice pomalé, ale zlepšení tam je. Kurz doporučuji.
Zuzana L.
Naše dítě se neosypávalo, nemělo koliky, exémy, ataky. Vypadalo zdravě, ale zdánlivě - jen na první pohled. Jeho psychomotorický vývoj byl zpomalený, problémy s řečí a zaostávání za vrstevníky víc a víc zřejmé. Terapeutická dieta a vyřazení konkrétních zátěžových látek v potravinách nás v řešení synových obtíží vystřelili dopředu raketovým tempem. Poradí Vám toto běžný lékař? Možná jsem na ně neměla štěstí - jako zoufalý rodič jsem u nich hledala radu několik let a ve všech ordinacích jsem slyšela jen "testy jsou v pořádku". Případně mi nabídli řešit symptomy a já měla zoufalou snahu hledat příčiny. Je to jako když na vás někdo mluví japonsky a vy na něj česky. LÍDA S VÁMA BUDE MLUVIT ČESKY. Pomáhá najít příčinu a tu odstranit - ví, že jedině to vám dlouhodobě pomůže. Lídu znám už několik let a spolupráce s ní vždy stála na vzájemném respektu, snaze podpořit a na její důsledné práci. Tím myslím ne jenom odvést si dobrou práci, ale i ověřit, že to je to, co potřebuju a že mi to pomohlo můj problém vyřešit.
Lenka K.
Videa jsou někdy dlouhá, ale pro někoho, kdo se v problematice vůbec neorientuje jsou perfektní, mě více vyhovovala prezentace. Takže super, že tu byly obě možnosti.
Petra M.
Ke kurzu jsme se dostali až když jsme vyzkoušeli snad téměř vše. Po shlédnutí videí konečně vše začalo dávat smysl a měla jsem jasný návod, jak z toho ven. Během čtyř týdnů jsme měli odchytané velké množství alergenů a ekzém, bolesti bříška i ublinkávání zmizely jako mávnutím kouzelného proutku. Je to jako zázrak, děkuji, děkuji, děkuji!!!
Jitka P.
Velice profesionálně vytvořený kurz s obrovským množstvím odborných informací, avšak srozumitelně podaných. Lekce na sebe navazují logicky, velice oceňuji i osobní zkušenost, konkrétní praktické příklady a tipy! Lído, moc vám fandím!
Katka V.
Na paní Lídu jsem se obrátila v té nejtěžší fázi synova atopického ekzému. Čekali jsme na výsledky krevních testů a situace pro mě byla zoufalá. Díky konzultaci jsem konečně uviděla věci v souvislostech a začali jsme vyřazovat problematické potraviny. Synův stav se rapidně začal lepšit a po měsíci po těžkém atopickém ekzému neblyo ani památky! Lékaři nám tvrdili, že neexistuje možnost, jak se toho zbavit, že je to dědičné!
Jana K.

Absolvováním kurzu se stáváte Detektivem potravinových alergií

 • Staňte se součástí živé komunity Detektiva potravinových alergií,
  s kurzem získáte odznak (připínací placku), díky které se stáváte Detektivem potravinových alergií. Můžete ji nosit na mateřském batohu nebo kabelce, na bundě i kočárku, a tím dáte najevo, že právě Vy řešíte problémy svého dítěte a poznáte i další Detektivy na první pohled.
 • Půl roku od Vašeho vstupu do kurzu Vám zašlu dotazník,
  pokud se Vám podaří udělat zásadní pokroky a zbavit Vaše dítě potravinových alergií, automaticky a zDARma získáte druhý odznak – Vítěze – tím tak svému okolí dáte najevo, že právě Vy jste nad potravinovými alergiemi zvítězily. Hned máte s maminkami na hřišti společné téma.

Pomáhejte dál, je to poslání

 • Staňte se partnerem Detektiva potravinových alergií,
  pokud Vám kurz pomůže, můžete se stát andělem a pomáhat dále. Po absolvování kurzu uvidíte ve svém okolí zcela jistě celou řadu zoufalých maminek a nešťastných dětí, které potravinová alergie trápí. Můžete se tak stát partnerem Detektiva potravinových alergií a kurz nabízet dále za jedinečnou cenu a se slevou.
 • Je málo kurzů, které Vám mohou přinést peníze zpět,
  právě díky affil partnerskému programu, Vám za každý prodaný kruz náleží provize. Vím, že mateřské či rodičovské se často dělí mezi nutné výdaje a věci pro děti, i proto Vám chci dát možnost získat část peněz, nebo i daleko více, zpět.

Neváhejte a pojďme se potkat v kurzu, věřte,
že to bude Vaše nejlepší rozhodnutí.

Varianta Borůvka

Online kurz - Jak na potravinové alergie:
1) Vše co byste měli vědět o potravinové alergii
2) 1. fáze - vyřazení mléka a sóji
3) 2. fáze - vyřazení velkých alergenů
4) 3. fáze - FELD 2.0 - úplná eliminační dieta
5) 4. fáze - zařazování potravin zpět
6) Časté chyby a projevy potravinových alergií
7) Psychická stránka diety
8) Když vadí vše (dostupné od března 2022)

Bonusy:
1) Uzavřená FB skupina


Odznak detektiva potravinových alergií
Varianta Meloun

Online kurz - Jak na potravinové alergie:
1) Vše co byste měli vědět o potravinové alergii
2) 1. fáze - vyřazení mléka a sóji
3) 2. fáze - vyřazení velkých alergenů
4) 3. fáze - FELD 2.0 - úplná eliminační dieta
5) 4. fáze - zařazování potravin zpět
6) Časté chyby a projevy potravinových alergií
7) Psychická stránka diety
8) Když vadí vše (dostupné od března 2022)

Bonusy:
1) Uzavřená FB skupina
2) Deník Jídelník
3) LSP - Lídin seznam potravin
4) Týdenní vzorový jídelníček pro fázi 2
5) Video pro Vaše okolí
6) Přehledné shrnutí každé části na A4
7) Jídelníček vegan a bez zrnin (v průběhu března)

3 měsíce členství v Klubu detektiva potravinových alergií s pravidelnými živými konzultacemi

Odznak detektiva potravinových alergií
Detektivní balíček Extra s překvapením
Osobní půl hodinová konzultace se záznamem

Najděte znovu svou ztracenou sebedůvěru a nečekejte,
že někdo jiný Vašemu děťátku pomůže! 
Můžete to udělat jedině VY!

Veškeré informace poskytované v tomto kurzu mají pouze informativní charakter a nenahrazují lékařskou péči, naopak vycházejí ze selského rozumu a vlastních (funkčních) zkušeností. 

Často kladené otázky

Možná máte ke kurzu pár otázek?

Jaká je Tvoje kvalifikace?

Jsem máma čtyř dětí se kterými jsme tvrdý boj s potravinovými alergiemi vyhráli.
Vždy mě bavila logika, analýzy a kritické myšlení. Mám vystudovanou VŠ se zaměřením na Informační management, kde jsem také 10 let vyučovala a zpracovávám svou doktorskou práci, jejimž tématem je právě možnost zjišťování potravinových alergií.
Jsem také akreditovaným výživovým poradcem a mám složenou profesní zkoušku, neboť výživa je mi díky mým zkušenostem velmi blízká.
Nejvíc si ale cením svých zkušeností na svých vlastních dětech, již téměř 8 let.. A zkušeností z praxe od roku 2017 a pomoci ostatním maminkám a jejich dětem.

Pro jak staré děti je tento kurz vhodný?

Kurz je vhodný PRO KAŽDÉHO.
Nezáleží jestli je miminko kojené či na UM, principy jsou stejné a dané jak u novorozenců tak u dospělých. V kurzu se věnuji specifikům pro děti do 6M, 12M a pro děti do 3 let a pro starší.

Jak dlouho budu mít ke kurzu přístup?

Když za něco zaplatíte, asi by Vám to mělo zůstat, že? Můj kurz není omezen žádnou expirační dobou. Nabízím jej "doživotně" tedy dokud bude v mé moci spravovat danou doménu. Ale i poté Vám dám případně možnost si jednotlivá videa a bonusy stáhnout k sobě.

Jak se ke kurzu dostanu? Musím být online?

Veškerá videa i bonusy Vám postupně během dvou týdnů zpřístupním v členské sekci, do které dostanete přístupy ihned po zaplacení kurzu, a to z adresy: info@detektivpotravinovychalergii.cz.
Vše si můžete projít vlastním tempem.
Kurz je online, tak je třeba pouze připojení k internetu, ale přístupy Vám zůstávají neomezeně dlouhou dobu, a tak se ke kurzu můžete vracet, jak budete potřebovat.
Pokud budete potřebovat zpřístupnit kurz ihned po zaplacení, napište mi e-mail.