Objednávka Jak na potravinové alergie u kojenců 

Využijte metodu FELD naplno! Mějte zdravé a spoKOJENÉ miminko bez ekzémů, kolik a problémů se stolicí! Nejucelenější pohled na potravinové alergie u kojenců v ČR i ve světě!

Zakoupením tohoto online kurzu získáte: 

 • 1
  Online kurz Jak na potravinové alergie
  Komplexní shrnutí problematiky s popisem jednotlivých fází hledání problematických potravin.
 • 2
  Bonus 1
  Deník Jídelník - soubor k zaznamenávání vztahu mezi Vaším jídlem a reakcemi u dítěte
 • 3
  Bonus 2
  LSP - Lídin Seznam Potravin - přehled ohledně klasifikace potravin a zároveň vyznačený stupeň četnosti alergických reakcí u kojenců
 • 4
  Bonus 3
  4x konzultace pro účastnice kurzu formou otázek a odpovědí
 • 5
  Bonus 4
  Video pro Vaše okolí, čím si procházíte a proč je to důležité
 • 6
  Bonus 5
  Vzorový jídelníček pro druhou fázi eliminace hlavních alergenů. Slouží pro inspiraci.
 • 7
  Nejnižší cena 3 490 Kč
  Vaše největší investice v životě.
 • 8
  Začátek kurzu od 22.2.2020
  Kurz bude zasílán po jednotlivých částech jednou za dva až tři dny. Tedy po dobu dvou týdnů od začátku kurzu.
 • 9
  Pojďme do toho! POMOHU Vám a Vašemu dítěti najít problematické potraviny, tak abyste mohli v budoucnu jíst vše bez omezení!

Lída Jiříčková

Detektiv potravinových alergií
Gratuluji Vám k rozhodnutí vstoupit do tohoto kurzu. Pojďme změnit přístup k zdravotním obtížím u kojenců a malých dětí. Je to cesta náročná a možná dlouhá, ale má to smysl a na to Vám dám svou ruku!

Reference

Na paní Lídu jsem se obrátila v té nejtěžší fázi synova atopického ekzému. Čekali jsme na výsledky krevních testů a situace pro mě byla zoufalá. Díky konzultaci jsem konečně uviděla věci v souvislostech a začali jsme vyřazovat problematické potraviny. Synův stav se rapidně začal lepšit a po měsíci po těžkém atopickém ekzému neblyo ani památky! Lékaři nám tvrdili, že neexistuje možnost, jak se toho zbavit, že je to dědičné!
Jana Kouřimská
Na internetu jsem narazila na blogový článek, který byl velmi podobný naší situaci. Dcera měla vysazenou celou řadu potravin a stále něco vadilo. Byla jsem zoufalá a měla jsem o ní velký strach. Byly jí čtyři měsíce a bojovali jsme s blinkáním, ekzémem a krví ve stolici. Po nasazení eliminační diety dle metody FELD jsme se dobraly úspěchu. Vadily nám brambory, mkrev, jablka a mnoho dalších potravin. Po dalších dvou měsících už jsme začínaly zařazovat potraviny zpět a úšpěšně jsme odstratovaly příkrmy. Děkuji moc za pomoc!
Blanka Velebová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@lidajirickova.cz nebo volejte na 602 794 403.

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomůžu.