Detektivní rozhovory

Na této stránce naleznete pozvánky na plánované rozhovory, ale také zde najdete odkazy na rozhovory již proběhlé. 

Detektivní rozhovor se Zuzankou Krotilovou na téma: Kortikoidy - pomoc, nebo hrozba?

Zuzanka si prošla Red Skin Syndromem, který je v dnešní době stále tabuizován, i přesto že se s ním trápí miliony lidí po celém světě jako důsledek nadužívání kortikoidů. Prošla si také fází TSW - Topical Steroid Withdrawal - což je odvykání od závislosti na kortikoidech. Více se dozvíte v našem rozhovoru. 

Přidejte se do FB skupiny spoKOJENÉ děti bez potravinových alergií - Detektiva potravinových alergií, kde bude rozhovor živě probíhat a budete mít možnost pokládat otázky. 

Detektivní souvislosti

Rozhovory s odborníky z nejrůznějších oblastí, které dávají dohromady obrázek, jak složitý a komplexní problém v rámci potravinových alergií řešíme. 

Vaše příběhy

Rozhovory s maminkami bojovnicemi, které potravinové alergie porazily nebo s nimi ještě bojují, ale rozhodly se svůj boj nevzdát a za zdraví svého dítěte bojovat! 

Archiv Detektivních rozhovorů

Zde můžete znovu shlédnout již proběhlé rozhovory. 

Detektivní rozhovor s prof. RNDr. Annou Struneckou, DrSc. na téma: Jedy okolo nás

Paní profesorka Strunecká je úžasná žena, která věnovala mnoho úsilí v osvětě jedovatého prostředí ve kterém se dnes nacházíme. Mám radost, že přijala pozvání na rozhovor a těším se, co se dozvíme. Je také autorkou mnoha výtečných knižních publikací a má svou vlastní řadu potravinových doplňků. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Detektivní rozhovor s Markétou Učíkovou na téma: Tvořme recepty

Markéta Učíková je skvělá máma a kuchařka, která se čtyřmi dětmi dokázala vytvořit již dvě kuchařky zaměřené na speciální dietu, které tvořila nejen pro svou rodinu. V rozhovoru se dozvíte, jak náročný je život s potravinovými omezeními a jak z toho ven a jak můžete žít i s omezeními šťastný a spokojený život. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Detektivní rozhovor s Míšou Tesařovou na téma: Bylinky všude okolo nás

Míša Tesarová je skvělá bylinkářka a žena na správném místě, její znalosti bylinek a jejich působení na naše tělo jsou úžasné. Užijte si tento rozhovor, kdy jsme se věnovali bylinkám a jejich vlivu na potravinové alergie. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Délka rozhovoru: 01:08:13

Vaše příběhy

....