Máte možnost registrovat se zDARma do speciální členské sekce pro lékaře, zdravotníky a laktační poradkyně. 

Spolupráce s lékaři v rámci šíření osvěty o potravinových alergiích

Relevantních informací o potravinových alergiích je velmi málo, zvláště co se týká malých multialergiků, kterým vadí téměř vše. 

Právě pro takové děti je extrémně důležitý speciální postupodchytání všech problematických potravin, tak aby dítě mohlo vést spokojený a plnohodnotný život. 

Pouze plnou eliminací pouze problematických potravin je možné nechat imunitní systém zapomenout. Nejde o potravinové alergie tzv. pravé (IgE), ale nepravé (non-IgE), kterých se dá velmi snadno zbavit pouze vhodnou dietou, alespoň po dobu 6 měsíců. 

V přehledné přednášce Vám vysvětlím principy a postup, jak je možné potravinové alergie odhalit a především jak se jich zbavit

Veškeré informace o možnémzapojení do provizního prodejespolupráci při výzkumu jsou k dispozici po přihlášení v členské sekci

Lékařské či zdravotnické povolání je poslání. Právě Vy jste lidé, kteří dokáží lidský život dát, i když už nezbývá mnoho nadějí. 
Vaše práce je často nedoceněná, věřím, že i pro Vás je prioritou zdravotní stav Vašich pacientů, především malých dětí, u kterých se ukazuje, že je extrémně důležité pro jejich budoucí plnohodnotný život, hledat příčiny zdravotních problémů. Následně nemusíte řešit nejrůznější, často velmi nepříjemné, důsledky

Registrací zDARma získáte přístup k: 

 • 1
  Přednášce o potravinových alergiích
  Získáte relevantní informace, přehledně shrnuté, včetně předběžných výsledků výzkumu, do kterého se také můžete zapojit a pomoci se sběrem dat.
 • 2
  Nabídka provizní spolupráce
  Získejte možnost nabídnou svým pacientům online řešení ve formě kurzu Jak na potravinové alergie, za zcela speciálních podmínek. Získáte nejnižší cenu kurzu pro Vašeho pacienta a zároveň provizi z každého prodaného kurzu.
 • 3
  Zapojení do výzkumu
  Můžete pomoci se sběrem relevantích dat pro výzkum a vyhodnocení hypotéz, které se týkají potravinových alergií u malých dětí.

Lída Jiříčková

Detektiv potravinových alergií

Pomáhám hledat individuální řešení, i tam kde se situace zdá bezvýchodnou. 

Registrace do členské sekce pro lékaře, zdravotníky a laktační poradkyně

Přístupy získáte po registraci zcela zDARma.  

Potřebujete pomoci s registrací?

Napište mi na info@lidajirickova.cz nebo volejte na 602 794 403.

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomůžu.