Vaše příběhy
a
reference

Vaše příběhy

Děkuji všem maminkám, které se odváží svůj příběh sdílet, protože tím pomáháte z podobných problémů i dalším maminkám, které třeba váhají a nevěří. Chci říci, že všechny Vaše příběhy se mě silně dotýkají, protože jsme si prošli podobným peklem, výsměchu odborníků a zhoršování po radách lékařů.
Moc mě těší, když se Vám podaří dostat se ze dna a najít ten správný směr a mám velkou radost, když se Vám daří... A když si nevíte rady - je tu vždy nabídka podpory a konzultace třeba v FB skupině nebo online. 
Na závěr chci zdůraznit, že všechny Vaše příběhy jsou příběhy neuvěřitelné síly a lásky mateřství, hluboce před Vámi smekám!!  

Lída       

Pozn.: Vodoznak na fotkách používám pro ochranu soukromí dětí, aby fotky nikde nebyly sdíleny na internetu. 

Maminka Zuzana L. s dcerou Žofkou z Prahy

V březnu 2021 se mi narodila krásná a zdravá holčička (nyní je dceři 10 měsíců). Protože mám již 2,5 letého syna, mohla jsem srovnávat. Nejprve mi bylo divné, že se Žofince často mastí uši, synovi jsem je téměř nemusela čistit a jí skoro ob-den. Sice krásně spala celou noc téměř od narození, ale v noci lehce chrčela, což mi bylo také podezřelé. Neměla úplně zahojený pupík, což nevím jestli nějak souvisí s alergiemi, ale pan doktor na chirurgii mi řekl, že je to v poslední době hodně časté.

Dceři se udělalo novorozenecké akné, které jí přecházelo až na uši, pak doktor udělal stěr a ...

Maminka Nikola Š. se synem Kubíkem z Prahy

Synovy kožní potíže začaly kolem druhého měsíce. Z prvu jako krupička na hrudníku, která občas mizela, nezávisle na tom, čím jsem ji mazala. Bohužel ale postupně mizet přestala a začaly se mu po celém hrudníku tvořit ekzémová ložiska. Po první hexe se ekzém zhoršil a poprvé jsem synovi dala fenistilové kapky, ty synovi okamžitě ulevily, ekzém téměř ustoupil. V tu dobu jsem na radu pediatričky začínala omezovat mléko, ale ne nijak striktně. Po prvním bexseru se ale ekzém rapidně zhoršil a už nepomáhalo nic... 

Reference ze sociálních sítí

Gůgl recenze

Facebook recenze

Zpětná vazba z dotazníků v kurzu

....