KONEC TRÁPENÍ DĚTÍ I JEJICH MAMINEK

Pro maminky a jejich děti

Nejdůležitější je informace, že pokud najdete co vadí a vysadíte danou potravinu striktně alespoň na 6 měsíců, máte obrovskou pravděpodobnost, že se dané alergie dítě zbaví.

Možná se setkáte s někým, kdo Vám řekne, že jeho dítě mělo stejné obtíže a že to vše zmizelo ve 3, 4, 5 nebo 6 letech. Pak je důležité se zeptat, zda má respirační alergie, jestli bere denně prášky na alergii, jestli může jíst ořechy, chodit v pylové sezóně ven atd. či zda se mu ekzémy a další obtíže nevrátily právě okolo 6 roku, kdy začíná pracovat hormonální systém nebo v pubertě.  

Při vhodné dietěvysazení VŠECH alergenů do 1 roku vymizí obtíže u 90 % dětí. Do tří let však máte stále obrovskou šanci, že obtíže vymizí, i pokud už se potraviny projevily v krevních testech, je zde ale riziko, žebudete řešit také respirační alergie nebo jiná autoimunitní onemocnění.  

Najít a vyřadit všechny alergeny je detektivní práce, velmi náročná, únavná, vyčerpávající, ale výsledek stojí vždy za to!
Díky mým dlouholetým zkušenostem se stovkami maminek a také se svými třemi dětmi jsem si dovolila dát dohromady veškeré své znalosti a zkušenosti. Trvalo mi to téměř 7 let, tak aby mé znalosti mohly pomáhat maminkám, které se potravinových alergií chtějí jednou pro vždy zbavit.

  • Bez držení nesmyslných a zbytečných diet, které Vám někdo poradil,
  • S jednoznačným postupem, jak najít právě to co vadí zrovna Vašemu děťátku.
  • S tipy a triky, jak se vyhnout častým chybám, které drtivá většina maminek zcela zbytečně v průběhu hledání udělá.
  • Postup je vhodný od novorozenců po dospělé (jen u dospělých je to často běh na dlouhou trať, protože se přidávají respirační alergie a další problémy, ale vše se dá řešit, pokud víte co máte hledat a jak to máte dělat).
  • Nezáleží zda je miminko kojené nebo na UM nebo už má příkrmy. Samozřejmě ideální je pokud můžete alergeny testovat při kojení (pokud pominu veškeré další benefity kojení).
  • Vycházím také z principů zdravé výživy, jsem akreditovaným výživovým poradcem.

Všechny mé znalosti a informace, které jsou nezbytné k vyřešení problémů vašeho miminka naleznete v přehledném a uceleném online kurzu, ke kterému získáte doživotní přístup! 

Jak mohu pomoci Vám a především Vašemu děťátku?

Nejucelenější pohled na potravinové alergie v ČR i světě

Online kurz
Jak na potravinové alergie

Vytvořila jsem pro Vás ucelený online kurz, do kterého jsem s nejlepším vědomím a svědomím vložila vše na co jsem za svou praxi přišla, ať už studiem či ještě lépe praktickými zkušenostmi.

V kurzu získáte postup, jak se naučit rozeznávat projevy potravinové alergie právě u Vašeho děťátka.

Naučím Vás jak najít potraviny, které působí zdravotní problémy od kolik po ekzémy, plačtivost, atd.

Řeknu Vám jak se alergie na dané potravinyzbavit jednou pro vždy a zařadit je zase zpět do jídelníčku.

Můj postup je zcela individuální.

Předejdete ignoraci projevů a převedení na umělé mléko, které Vám poradí u lékaře, a které nic nevyřeší – to stejné budete řešit u příkrmů.

Důležité je mít dost informacívyřazovat potraviny POSTUPněnaučit se zjišťovat reakce právě Vašeho dítěte.

Neexistuje jedna dieta, nezáleží na tom, co pomohlo miminku Vaší kamarádky, každé dítě je originál a má své vlastní potraviny, které vadí a stejně tak i projevy (a to dokonce i mezi sourozenci).

Tento kurz doporučuji naprosto všem! Ať už je miminko kojené nebo má UM, příkrmy nebo jde o starší dítko či dospělého.

Více informací o kurzu

Trial kurzu Jak na potravinové alergie

Nabízím možnost pořídit si pouze první část kurzu, ve které se dozvíte důležité informace a souvislosti, které jsou nezbytné k pochopení, proč je tak důležité potravinové alergie řešit a že je to možné kdykoliv.

V první části kurzu, která má 3 hodiny - získáte neomezený přístup k videu s titulky, PDF ke stažení i k audio souboru pro poslech na cestách.

Dozvíte se mimo jiné:
Proč alergie vznikla?
Nejčastější projevy
Typy alergenů
Eliminačně expoziční test
Rychlost ústupu obtíží
Proč je tak důležité kojení
Základní princip úspěchu
Mýty o potravinových alergiích

Získejte Trial kurzu

Můžete se stát členem Detektivního klubu

Podpůrný klub
Detektiva potravinových alergií

Detektivní klub funguje na principu placeného měsíčního členství.

Získáte možnost účastnit se každý měsíc společné konzultace a ptát se na konkrétní problémy, které Vás právě trápí.

Klub funguje také jako video knihovna - Informací, které mám je obrovské množství, v klubu získáte přístup k různým videím dle jednotlivých témat.

Získáte komunitu a podporu ostatních maminek, které jsou na tom stejně jako Vy.

Získáte možnost sdílení Vašeho příběhu, úspěchů i neúspěchů, sdílení fotek plenek, ekzémů, atd., ale i Vašich jídelníčků.

Za aktivitu v klubu získáváte body, kdy každý měsíc bude vyhlášena nejaktivnější maminka, která získá hodnotnou cenu.

Body získáte také za pomoc ostatním maminkám v rámci zapojení do programu Partner Detektiva potravinových alergií.

Podpora a pomoc v rámci klubu je k nezaplacení, pomůže Vám na cestě hledání alergenů právě Vašeho děťátka s konkrétními problémy včetně psychiky, sestavení jídelníčku, atd.


.

Přihlásit se do Klubu

Osobní konzultace se záznamem


Velmi často jste mě žádaly o  osobní podporu, která je pro mě s třemi dětmi velmi náročná.

Chci se totiž každé konzultaci věnovat naplno – proto půl hodinové kozultaci předchází dotazník a získáte její záznam na Youtube pouze pro Vás, abyste se k ní mohly kdykoliv vrátit.

Konzultaci však doporučuji až po absolvování kurzu, který je natolik obsáhlý, že nemám šanci při nejlepším svědomí Vám VŠE vysvětlit během konzultace.

Můžeme však domluvit konkrétní kroky a postup, který je vhodný právě pro Vaše děťátko.

Nově jsou vypsané termíny pro každý týden, které si můžete rezervovat online.

Rezervujte si termín

zDARma pro Vás

Nabízím možnost zDARma otestovat online, jak jste na tom, zda se Vás potravinová alergie týká nebo ne.

Můžete si stáhnout pdf s hlavním projevy potravinových alergií zDARma a zjistit tak, co vše máte sledovat.

Připravila jsem pro Vás webinář na téma Jak Vám a Vašim dětem může ničit život potravinová alergie. Toto video je natolik důležité, že Vám může změnit pohled na to proč zdravotní obtíže svých dětí řešit a neignorovat je, jak se často doporučuje. Přístup získáte zcela zDARma a informace získáte během zhruba 1,5 hodiny.

Pokud máte větší děti můžete si zDARma stáhnout komiks s Detektivem Malinou ve formě omalovánky.


Získejte pomoc zDARma

Zjistěte, zda se Vás potravinová alergie také týká? 

Určitou formou potravinové alergie trpí 80-90 % dětí do 3 let*!

V posledních letech je výskyt potravinových alergií a jejich množství u jednoho dítěte extrémní.

Ne, zatím na to neexistuje žádný výzkum (ale pracuji na tom :-)), protože lékaři nejsou schopni o potravinové alergii vůbec uvažovat a data zaznamenávat. Jde o nejrůznější projevy, které jsou často přehlíženy a bagatelizovány.

Tomu je ale konec! Nyní už budete přesně vědět o co jde a že se s tím můžete velmi snadno a trvale vypořádat. Mrkněte se na následující krátký test, který Vás otázkami provede a zjistíte zda Vaše dítě trápí určitá forma potravinové alergie

* jde o předběžné výsledky mého několikaletého výzkumu v oblasti dětí do 3 let. V současné chvíli jde o vzorek cca 150 dětí.  

Staňte se andělem a pomáhejte dál

Jste z toho už venku? Máte to štěstí, že Vaše dítě potravinovou alergií netrpí?

Staňte se partnerem Detektiva potravinových alergií a za každý Vámi doporučený a prodaný kurz získejte finanční odměnu! Veškeré peníze z prodeje kurzů jsou v rámci projektu 100% použity pro další osvětu a výzkum v této oblasti!! 

Třeba právě Váš poslaný odkaz pomůže miminku od trápení s bolestmi bříška, od chemických zbytečných léků na prdíky nebo úporných ekzémů či ublinkávání. 

Pravidelně nepravidelná živá vysílání, kde naleznete odpovědi to co Vás trápí 

Řešíte potravinové alergie? Pak se Vám určitě hodí doplňující odpovědi na Vaše otázky, kterých je nekonečné množství a já Vám na ně ráda odpovím. 

Vysílání probíhají na FB stránce Detektiv potravinových alergií a pokud dáte To se mi líbí sledovat stránku, tak Vám žádné živé vysílání neuteče a budete mít možnost ptát se na další dotazy již v průběhu vysílání.

Přidejte se do FB skupiny a naší online komunity
spoKOJENÉ děti bez potravinových alergií

Hledáte stejně naladěné maminky, které řeší problémy svých dětí? Přidejte se do uzavřené FB skupinysdílejte svůj příběhinspirujte se příběhy ostatních.

Zjistíte tak, že na vše nejste úplně sama, že podobnými či daleko horšími obtížemi trpí celá řada dalších dětí. 

Máte také možnost ptát se na dotazy, které Vás aktuálně trápí nebo hledat v tématech, které je podobné tomu, co právě řešíte, díky štítkům či vyhledávání ve skupině. 

 

Lída Jiříčková

Detektiv potravinových alergií

Stručně o mně

Věřím, že každý může žít život bez alergií a dietních omezení.

Je mi 33 let a jsem máma! Toto povolání je velmi náročné a dá se říci, že mě na to nepřipravilo žádné studium, naopak učím se každý den se svými úžasnými třemi dětmi. 

Prošli jsme si peklem s potravinovými alergiemi u každého z nich v kojeneckém věku. Tak jsem se stala detektivem potravinových alergií.

První dcera měla potravinových alergenů 12, druhý syn jich měl přes 50 po očkování a poslední syn jich měl i přes mé zkušenosti 30 alergenů.
Všechny alergeny jsme našli, vyřadili a do jejich prvních narozenin jsme zařazovali potraviny zpět. Dnes už jsou děti bez omezení, ale také bez dalších alergií ať už potravinových či respiračních, a to nejstarší dceři již bylo 6 let!
Výjimkou je prostřední syn u kterého jsem udělala spoustu chyb a dlouho hledala pomoc jinde, do dnes má problémy s imunitou, alergii na kočky a možná ještě alergii na pohanku, kešu a pistácie, ale kdo by to testoval.. 🙂 

Své znalosti a zkušenosti předávám dalším maminkám již více než 3 roky - nejdříve po e-mailech a telefonu, nyní poslední rok už pomocí sofistikovaného online kurzu Jak na potravinové alergie, který jsem vytvořila v lednu 2020.

Pracuji také na tvorbě volně dostupných materiálů o potravinových alergiích, na blogu nebo Youtube

Pracuji při mateřských a rodičovských na částečný úvazek na VŠ.  Povoláním i duší jsem analytik. Logika, informační technologie a Excel bývaly mým koníčkem. Kritické myšlení a schopnost analýzy a dávání věcí do souvislostí mi umožňuje dívat se na problém potravinových alergií komplexně

Také jsem vystudovala... Informační management na Katedře systémové analýzy, kdy nyní pracuji na své disertační práci a následné obhajobě doktorátu, na téma Kybernetika 4. řádu a jeji aplikace v dnešní společnosti

Možná si říkáte, že to s potravinovou alergií moc nesouvisí, ale jde o zaměření na jednotlivce, který je dnes obklopen systémy a jeho návrat zpět k sobě a schopnosti uvědomovat si důsledky a vlivy, být vědomý a být schopný svůj život ovlivnit - i to je princip hledání potravinových alergenů, což bude praktická část práce, kde v současné době pracuji na domluvě o sběru dat s osvícenými lékaři

Mimo jiné jsem také akreditovaným výživovým poradcem, výživa, zdravá strava a různé specifické potraviny i omezení mi velmi rozšířily mé kuchařské obzory.