Moc ráda se neustále vzdělávám a tak kromě potravinových alergií Vám mohu pomoci s následujícími oblastmi

Pojďme se mrknout, co za své služby nabízím

Momentálně jsem velmi vytížená než se náš nejmenší dostane do školky, ale v případě zájmu o spolupráci mě neváhejte kontaktovat, zkusíme vymyslet termín, který bude vyhovovat oběma stranám

Detektivní nabídka služeb:

Konzultace telefonické, online i osobní

Mrkněte na pestrou nabídku konzultací. Připravila jsem pro Vás konzultace telefonické, online se záznamem, ale také možnost osobního setkání.  Upravila jsem také počty termínů, kterých je nyní poměrně hodně a věřím, že si vybere každý.

Mrknu na konzultace

Profesionální výživové poradenství

V současné době pracuji s metodou Metabolic Balance se kterou mám sama výborné zkušenosti a která je zcela unikátní, nejen co se týká hubnutí, ale také zdravého přibrání váhy a k obnově metabolismu. Vychází se z krevních odběrů a následně se vypracovává stravovací plán přímo na míru každému, samozřejmě s ohledem na potravinová omezení. 

Potřebuji poradit s metabolismem

Laktační poradenství

Ráda Vám pomohu vyřešit problémy s kojením, mám zkušenosti s těžkými bojkoty i s maminkami, které přestaly kojit na radu lékaře a miminko se výrazně zhoršilo na UM a dokázaly jsme se vrátit k plnému kojení. 

Probereme kojení

Analýza jídelníčku

Podíváme se na analýzu Vaše 3 nebo 7 denního jídelníčku, vypracujeme přehledy a statistiky a v rámci konzultace probereme naše doporučení.