Potravinové alergie mají řešení!

Pojďme ukončit trápení dětí s důsledky potravinových alergií 

Na této stránce naleznete vše, co jsem pro Vás připravila, věřím, že pomohu vyřešit i Vaši situaci, ať je jakákoliv! Všechny mé výstupy se zaměřují na praxi a výsledky, tedy děti bez potravinových i respiračních alergií, bez diet a dalších zdravotních omezení!

Pro maminky a jejich děti

Nabídka placených služeb je zaměřená na individuální řešení Vašich konkrétních problémů. Vždy se snažím dát ucelený pohled na problematiku s tipy, jak přesně postupovat. 
Online kurz je zaměřený na podání uceleného pohledu na potravinové alergie s řešením a postupem, jak se jich jednou pro vždy zbavit, ať už jde o novorozence nebo dítko školou povinné. 
Na Vaše četné žádosti vznikl klub Detektiva potravinových alergií s placeným měsíčním členstvím jako pomoc a podpora při hledání Vašich konkrétních problémů a řešení individuální situace, pomocí skupinových konzultací. 
Osobní konzultace jsou vhodné v případě, že jste prošli kurzem (nejsem schopná předat veškeré své znalosti, postupy a zkušenosti pouze během konzultace) a potřebujete rychlý návod a rady, jak konkrétně postupovat ve Vaší situaci.
TRIAL online kurzu Jak na potravinové alergie - získejte neomezený přístup k první části kurzu, která Vám dá důležité informace a souvislosti o potravinových alergiích. Má celkem 3 hodiny videa a je to něco, co by měl vidět každý. 

Online kurz
Jak na potravinové alergie

Vytvořila jsem pro Vás ucelený online kurz, do kterého jsem s nejlepším vědomím a svědomím vložila vše na co jsem za svou praxi přišla, ať už studiem či ještě lépe praktickými zkušenostmi.

V kurzu získáte postup, jak se naučit rozeznávat projevy potravinové alergie právě u Vašeho děťátka.

Naučím Vás jak najít potraviny, které působí zdravotní problémy od kolik po ekzémy, plačtivost, atd.

Řeknu Vám jak se alergie na dané potravinyzbavit jednou pro vždy a zařadit je zase zpět do jídelníčku.

Můj postup je zcela individuální.

Předejdete ignoraci projevů a převedení na umělé mléko, které Vám poradí u lékaře, a které nic nevyřeší – to stejné budete řešit u příkrmů.

Důležité je mít dost informacívyřazovat potraviny POSTUPněnaučit se zjišťovat reakce právě Vašeho dítěte.

Neexistuje jedna dieta, nezáleží na tom, co pomohlo miminku Vaší kamarádky, každé dítě je originál a má své vlastní potraviny, které vadí a stejně tak i projevy (a to dokonce i mezi sourozenci).

Tento kurz doporučuji naprosto všem! Ať už je miminko kojené nebo má UM, příkrmy nebo jde o starší dítko či dospělého.

Získat více informací o kurzu

Podpůrný klub
Detektiva potravinových alergií

Detektivní klub funguje na principu placeného měsíčního členství.

Získáte možnost účastnit se každý měsíc společné konzultace a ptát se na konkrétní problémy, které Vás právě trápí.

Klub funguje také jako video knihovna - Informací, které mám je obrovské množství, v klubu získáte přístup k různým videím dle jednotlivých témat.

Získáte komunitu a podporu ostatních maminek, které jsou na tom stejně jako Vy.

Získáte možnost sdílení Vašeho příběhu, úspěchů i neúspěchů, sdílení fotek plenek, ekzémů, atd., ale i Vašich jídelníčků.

Za aktivitu v klubu získáváte body, kdy každý měsíc bude vyhlášena nejaktivnější maminka, která získá hodnotnou cenu.

Body získáte také za pomoc ostatním maminkám v rámci zapojení do programu Partner Detektiva potravinových alergií.

Podpora a pomoc v rámci klubu je k nezaplacení, pomůže Vám na cestě hledání alergenů právě Vašeho děťátka s konkrétními problémy včetně psychiky, sestavení jídelníčku, atd.
.

Chci do Klubu

Osobní konzultace se záznamem

Velmi často jste mě žádaly o  osobní podporu, která je pro mě s třemi dětmi velmi náročná.

Chci se totiž každé konzultaci věnovat naplno – proto půl hodinové kozultaci předchází dotazník a získáte její záznam na Youtube pouze pro Vás, abyste se k ní mohly kdykoliv vrátit.

Konzultaci však doporučuji až po absolvování kurzu, který je natolik obsáhlý, že nemám šanci při nejlepším svědomí Vám VŠE vysvětlit během konzultace.

Můžeme však domluvit konkrétní kroky a postup, který je vhodný právě pro Vaše děťátko.

Nově jsou vypsané termíny pro každý týden, které si můžete rezervovat online.

Rezervovat si termín

Trial kurzu Jak na potravinové alergie

Nabízím možnost pořídit si pouze první část kurzu, ve které se dozvíte důležité informace a souvislosti, které jsou nezbytné k pochopení, proč je tak důležité potravinové alergie řešit a že je to možné kdykoliv.

V první části kurzu, která má 3 hodiny - získáte neomezený přístup k videu s titulky, PDF ke stažení i k audio souboru pro poslech na cestách.

Dozvíte se mimo jiné:
Proč alergie vznikla?
Nejčastější projevy
Typy alergenů
Eliminačně expoziční test
Rychlost ústupu obtíží
Proč je tak důležité kojení
Základní princip úspěchu
Mýty o potravinových alergiích

Získejte TRIAL kurzu

Vyberte si z online dárků - jeden a nebo všechny, jak je Vám libo...

Mrkněte na pestrou nabídku, vřele doporučuji webinář Jak Vám a Vašim dětem může ničit život potravinová alergie, kde jsou zcela zásadní informace pro všechny, kdo řeší zdravotní obtíže u svých dětí. 

Pokud si nejste jistí, zda se Vaše zdravotní obtíže týkají právě potravinové alergie, mám tu pro Vás rychlý online test, kde to snadno zjistíte. 

A mnoho dalšího...

Webinář o potravinových alergiích,
který by měl vidět každý

Tento webinář obsahuje tolik důležitých informací a souvislostí o potravinových alergiích, že jsem se rozhodla nechat Vám přístup, tak abyste se k němu mohla vrátit, kdykoliv budete potřebovat. Tématem je Jak Vám a Vašim dětem může ničit život potravinová alergie
Dozvíte se o třech mýtech, které o potravinových alergiích panují a možná jim také věříte, povím Vám několik příběhů se šťastným koncem a nastíním možnosti řešení
V tomto webináři byl prvně představen můj model Stupně závažnosti průběhu alergií, které vychází z mé praxe.  

Wow, chci vidět webinář

Online test: Týká se Vás potravinová alergie?

Na začátku je nejtěžší uvědomit si s jakým nepřítelem se potýkáme, a tak celá řada maminek vykupuje lékárnu - kapičky na prdíky, mazání na ekzémy, atd. Dokud však nepřítel není odhalen, nedá se s ním bojovat.. 
V jednoduchém rychlém testu snadno zjistíte, zda se Vás potravinová alergie týká nebo ne!

Heleďme se, koukejme se

Videa a rozhovory

Získejte další informace o potravinových alergiích, ať ve 20. dílném seriálu o potravinových alergiích nebo v rámci Vašich detektivních otázek. Krátká videa jsou koncipována k jednotlivým tématům a problémům, které maminky nejčastěji trápí. 
Rozhovory či odkazy na ně, které byly dosud publikované je možné nalézt také v této sekci. 

Hmm, pojďme na to

Projevy potravinových alergií

Nejste si jistá, zda Vaše dítě trpí potravinovou alergií? Nabízím PDF soubor s uceleným shrnutím hlavních projevů potravinových alergií, a to výměnou za e-mail. Představím Vám 8 hlavních nejčastějších projevů, existuje jich celá řada dalších. 

To chci vidět!

Komiks s Detektivem potravinových alergií

Máte starší děťátko nebo ráda relaxujete u vybarvování, stáhněte si komiks a začtěte se do příběhu, jak se dá měnit svět. 

Stáhnout a vybarvit si

Živá vysílání na FB stránce Detektiv potravinových alergií

Řešíte potravinové alergie? Pak se Vám určitě hodí doplňující odpovědi na Vaše otázky, kterých je nekonečné množství a já Vám na ně ráda odpovím. 

Vysílání probíhají na FB stránce Detektiv potravinových alergií a pokud dáte To se mi líbísledovat stránku, tak Vám žádné živé vysílání neuteče a budete mít možnost ptát se na další dotazy již v průběhu vysílání.

Picnout To se mi líbí

Přidejte se do FB skupiny a naší online komunity "spoKOJENÉ děti bez potravinových alergií"

Hledáte stejně naladěné maminky, které řeší problémy svých dětí? Přidejte se do uzavřené FB skupiny sdílejte svůj příběhinspirujte se příběhy ostatních. Zjistíte tak, že na vše nejste úplně sama, že podobnými či daleko horšími obtížemi trpí celá řada dalších dětí. 
Máte také možnost ptát se na dotazy, které Vás aktuálně trápí nebo hledat v tématech, které je podobné tomu, co právě řešíte, díky štítkům či vyhledávání ve skupině. 

Pusťte mě dovnitř

Pro lékaře, zdravotníky a laktační poradkyně

Naštěstí existuje celá řada osvícených lékařů, kteří jsou schopni a ochotni opravdu maminkám pomáhat zbavit jejich děti obtíží. Velmi často však mají problém s nedostatkem informací v oblasti potravinových alergií. Ať už jde o nedostatek relevantních výzkumů nebo protože věří zažitým mýtům, že to tak prostě je. 

Pokud patříte k těm, kteří chtějí opravdu pomáhat, nabízím Vám možnost spolupráce, a to hned ve třech oblastech: 

Online přednáška pro lékaře

Ráda bych se s Vámi podělila o informace a průběžné výsledky mého (zatím nepublikovaného) výzkumu.
Od listopadu 2020 nabízím online přednášku, kde se dozvíte to nejdůležitější, co je potřeba ke správné diagnostice potravinové alergie u dětí.
Představím Vám také svůj postup, jak se potravinových alergií zbavit a výsledky, které mám s více než stovkou maminek.
Do budoucna připravuji případové studie, které budou volně ke stažení - v členské sekci.
Tato přednáška je pro Vás po registraci zcela zdarma.

Partnerská spolupráce

Pokud Vás přednáška či informace zde na stránce zaujaly, souhlasíte s nimi a rádi byste se stali součástí a pomáhali hledat příčiny obtíží a následně je řešit.
Nabízím Vám možnost za speciálních podmínek nabízet kurz pro Vaše pacienty, včetně propagačních letáčků do ordinace a provize z každého prodaného kurzu.

Zapojte se do výzkumu

V rámci spolupráce nabízím možnost sběru dat, která jsou důležitá pro vyhodnocení a publikaci výzkumu v oblasti potravinových alergií a ověření hypotéz, tak aby tento výzkum mohl být publikován s relevantním počtem dat.
Cílem je minimálně Vás zatížit a agendou při sběru dat, a tak je k dispozici tabulka online či k tisku, kde je možné pouze zakřížkovat možnosti, které jsou pro daného pacienta s potravinovou alergií relevantní, data je možno odesílat e-mailem dle domluveného časového období.

Pro média

Pokud máte zájem o rozhovor či publikaci článku ve Vašem periodiku, neváhejte mě kontaktovat na e-mailu: info@lidajirickova.cz

Máte tip, kde dát vědět o projektu STOP potravinovým alergiím

Pokud máte nápad na rozhovor, umístění reklamního baneru ve Vašem okolí, sepsání společného článku, ale i natočení společného rozhovoru, napište e-mail na: info@lidajirickova.cz